Dünyateks Nakış

Türkiye'nin ve dünyanın ünlü, önde gelen tekstil kurum ve markalarıyla yıllardır çalışmakta olmamıza dayanan güçlü ve köklü deneyime sahibiz. Tekstil ve nakış üretimi alanında hem Batı'nın gelişimini Doğu'nun kadim geçmişini anlayışımıza kattık.

2000 yılında kurulan fabrikamız ile tekstil ve nakış uygulamalarının en iyi örneklerini ortaya seriyoruz.

Düz nakış, pul, lazer kesim uygulamaları, boncuk, kordone ve lase uygulamalarında yıllardır hizmet veriyoruz. 

Birlikte çalışmak için
bizimle iletişime geçin

Hakkımızda ve sürdürülebilirlik

2000 yılında kurulan Dünyatekstil Nakış, kurulduğu günden beri yenilikçi, sürdürülebilir ve hep daha iyisini üretme gayreti sayesinde Türkiye’nin büyük tekstil ve nakış şirketlerinden biri haline gelmiştir. Müşterilerine süreklilik gösteren yüksek kalitede ürün ve servis sayesinde dünyanın önde gelen kurum ve markalarına değer katıyor.


YAKLAŞIM

Felsefemiz

İş anlayışımız ve yaklaşımız temel ilke ve değerlerimiz üzerine kuruludur. Müşterilerimiz için doğru malzeme seçimi, doğru üretim tekniklerinin kullanılması sağlanarak en iyi sonucu üretmek isteriz. Şirketimizin tüm birimleri müşterilerimiz ve katkıda bulunduğumuz tüm tarafların haklarını korumak için çalışır.

KALİTE

Kalite Kontrol Süreçleri

Üretimin her aşamasında hata oranlarını en düşük seviyede tamamlayacak detaylı kontrol aşamalarımız vardır. Numunenin geldiği andan başlayıp teslimatın yapıldığı ana kadar müşterimizin ürününün kalitesinden azalma yaşamamasını sağlarız. Üretim ve uygulama sürecinde kontrol en üst düzeydedir..

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Çevre Yönetimi

Üretim faaliyetleri ve sonrasında etkin çevre politikalarına uyar ve dikkat eder. Atıklarımız, tehlikeli ve tehlikesiz olarak ayrıştırılarak geri dönüşüm tesislerine ve/veya lisanlı bertaraf firmalarına gönderilir..

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Kontrol ve Takip

Ayak izimizi hesaplayarak hedefimize ulaşmaktaki yol haritamızı sürekli olarak kontrol ve takip ediyoruz. Sürdürülebilir teknoloji uygulamaları hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz. Sorumluluk bilinciyle çalışmaktayız.

Birlikte çalışmak için
bizimle iletişime geçin