Dünyatekstil Nakış
Fotoğraf ve Videolar


Makine parkurumuz


Dünyatekstil Nakış makine parkuru, nakış, lazer, pul kesme, eritme ve lase örme makinelerinden oluşur. Nakış ve örme sistemimizde bulunan makineler son teknolojiye uygundur.


Detaylı bilgi alabilirsiniz

Düz Nakış Uygulamaları


Düz nakış uygulamalarında kabartmalı modelleri, dolgun görünen desenler, kanaviçe tarzı ile retro çalışma ve uygulamaları diğerlerinde farkı yüksek şekilde sonuçlandırırız. İşe başladığımız ilk zamanlardan bu yana kaliteli marka ve kurumların bize kattığı değer ile düz nakış uygulamalarında en kaliteli uygulamalarını yapıyoruz..

Düz nakış işlemleri
 

Pul payet nakış uygulamaları


İstenilen desen, nakış programında gerekli ölçü ve ebatlarda hazırlanır pul payet nakış makinasına verilerek işleme alınır. Moda ve trendlere uygun pul payetli nakışları müşterilerimiz için uyguluyoruz. Ürünlerinize uygulamak istediğiniz şekiller, motifler ve desenler, pul çeşitleri için bize danışın. Deneyimimizden faydalanın.

Pul payet nakış işleme

Boncuk, Kordone ve Lase Nakış Uygulamaları


Boncuk, kordone ve lase nakış işleme uygulamaları birbirine yakın işlemlerdir. Müşterilerimizin istediği desenleri ürünlerine en iyi şekilde uyguluyoruz. Desen üretmemiz istenen durumlarda tasarım ofisimiz isteklere en uygun seçenekleri üretiyor.

İşlemleri inceleyin
 

Laser Kesim Uygulamaları


Tasarlanmış desenler ayarlanır ve lazer programına aktarılır ve lazer makinasında işleme alınarak istenilen ürünlere nakış işlemi uygulanır. Laser kesimi örneklerimizi inceleyin.

Lazer kesim nakış

Süzene Nakış Uygulamaları


Kasnağa gerilen kumaşa iğne ya da tığ ile yapılan nakış eski usüllerin kalitesinden daha üstün şekilde yeni teknolojik makinelerle yapılır.

Uygulamalar için iletişime geçin